Spotkanie Wigilijne w Dziennym Domu "Senior-Wigor"

Seniorzy spotkali się przy wigilijnym stole
Seniorzy_siedzą_przy_stole

Jak co roku w Dziennym Domu "Senior-Wigor" odbyło sie uroczyste Spotkanie Wigilijne z udziałem zaproszonych gości. Życzenia świąteczne i Noworoczne Seniorom złożyli Starosta Bocheński Adam Kotra, Wicestarosta Ryszard Drożdżak oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni Pani Elżbieta Paczyńska. Seniorzy rozpoczęli spotkanie radosnym kolędowaniem. Po wspólnym posiłku w miłej, świątecznej atmosferze rozmowom przy stole nie było końca. Seniorzy cieszyli się swoją obecnością i tym, że mogą tu być razem już kolejny rok.

Spotkanie Wigilijne 2023